Golfkent İç Mimarlık

C&R Interiors | Golfkent İç Mimarlık

Ankara’nın prestijli projelerinden biri olan Golfkent, TURYAP’ın imzasını taşıyan özgün bir gayrimenkul geliştirme ve yatırım harikasıdır. Bu muhteşem proje, doğal dokuya saygılı, yaya dostu bir yaşam alanı sunmak üzere kurgulanmıştır. Golfkent, geniş konut seçenekleri, ticari imkanlar, eğitim ve sağlık tesisleri ile zengin sosyal ve kültürel aktiviteleri bir arada sunan, kendi kendine yetebilen bir kent vizyonunu hayata geçiriyor. Golfkent iç mimarlık olarak mekanlarınızın içlerini en güzel şekilde sizin için yeniden şekillendiriyoruz.

Golfkent İç Mimarlık

Projede, 1 milyon 260 bin metrekarelik devasa bir alanda, modern mimarisi ve doğayla iç içe konumuyla dikkat çeken 2.640 konut ve villa yer alıyor. Golfkent’in kalbinde yer alan ve dünyaca ünlü golf sahası tasarımcısı Kevin Ramsey’in elinden çıkan, 450 dönüm üzerine kurulu uluslararası standartlardaki 9 delikli golf sahası, hem profesyonellerin hem de amatörlerin beğenisini kazanıyor.

C&R Interiors, her türlü mimari ihtiyaca yönelik kaliteli, özgün ve fonksiyonel çözümler sunan bir ankarada iç mimarlık firmasıdır.

İletişim

Bizi Takip Edin

© 2024 C&R Interiors | Tüm Hakları Saklıdır

CANER İNŞAAT FİRMASIDIR